Атмосферата меѓу нашите репрезентативци во базата во хотелот во Букурешт е исклучително весела. Од звучникот на Елмас кој вчера беше и во соблекувалната пред тренингот на стадионот на Стеауа, ечат песни од Гоце Арнаудов.

 


Сподели на социјалните мрежи
  • gplus

TATKOVINA.INFO