Легендарното лево крило на ФК Вардар Васил Рингов, се расплака сред емисија на неговото гостување на 24ТВ, каде ја коментираше тешката состојба во која западна клубот.


Сподели на социјалните мрежи
  • gplus

TATKOVINA.INFO