Спа-пиво центар скоро ќе отвори врати во Брисел. Во ʺThe good beer spa“ секој ќе може да се релаксира во бања полна со топла вода, хмељ, квасец, слад и пиво и истовремено со тоа ќе може да пие неограничено количество на точено пиво. Официјалното отворање ќе биде на 4 јуни, а 45 минути во џакузи со пиво ќе чини 115 евра.


Сподели на социјалните мрежи
  • gplus

TATKOVINA.INFO