Стигна супер вест за сите гејмери и обожаватели на играта GTA 5 на Rockstar студиото дека до 21 мај оваа игра можете да ја даунлодирате бесплатно преку лаунчерот на Epic Games.

Овој промо период велат од компанијата е заради коронавирусот и изолацијата за дополнителна забава на фановите.

GTA V може да ја преземете на овој линк


Сподели на социјалните мрежи
  • gplus

TATKOVINA.INFO