„Убавата жена“ Џулија Робертс е на работ на разводот. Робертс доживува криза во нејзиниот семеен живот. Прославувајќи го својот 52-ти роденден, актерката и нејзиниот сопруг Дани Модер направија голем скандал пред сите гости, а од тогаш и двајцата се забележани во лошо расположение, пренесува National Enquirer.

Следната сцена, парот ја формираше на забавата по Оскарите. Модер се налутил на неговата сопруга поради милионерот Брус Бози, кого Робертс отворено бакнала на настанот. Во тој момент, папараците дури успеаја да ги фотографираат со своите фотоапарати.

Потоа, гостите беа сведоци на жестоки дискусии, за време на кои Дани се потсети на актерката сите нејзини незадоволства, акумулирани во текот на 18 години брак. Тој ја обвини дека таа го запоставувала семејството, флертувала со колегите не сакала да го спаси бракот.

Сега, фановите на парот можат само да шпекулираат дали Робертс и Модер ќе ја преживеат кризата во нивната врска.


Сподели на социјалните мрежи
  • gplus

TATKOVINA.INFO