Симеон Попов (експерт по меѓународни односи)- Македонија на прагот на НАТО.

Симеон Попов е експерт по меѓународни односи, советник на евро-пратеникот од ГЕРБ и Европската народна партија, господин Андреј Ковачев.


Сподели на социјалните мрежи
  • gplus

TATKOVINA.INFO