Анализа на Љубчо Нешков (сопственик на БГНЕС) и Мирослав Ризински (заменик претседател на БККС и главен уредник на порталот Татковина) во емисијата „Брисел 1“ на Bulgaria OnAir со Милена Милутанова.

Погледнете ја емисијата тука.


Сподели на социјалните мрежи
  • gplus

TATKOVINA.INFO