Поранешниот фудбалер на Манчестер јунајтед и Реал Мадрид, Дејвид Бекам во моментот е на одмор во Грција со семејството, поточно неговите синови и ќерка.

Папараците успеале да ги фотографираат додека се капат во морето, но и откако ја напуштиле плажата.

Бекам е во Грција со синовите Бруклин, Ромео и Круз, и со ќерката Харпер. И Дејвид и синовите не ја испуштале од око деветгодишната Харпер.


Сподели на социјалните мрежи
  • gplus

TATKOVINA.INFO