Реформаторката Гордана Силјановска Давкова и кеш патриотот Игор Дурловски се преродија и одлучија да се приклучат на Македонски Концепт, изјавувајќи дека ова е последна шанса за сите нас и за Македонија!

Убаво е да те копираат конкурентите… но до овој степен на неинвентивност и желба да се украде туѓата идеја… не само од овие двајца, туку од поголем број политичари, навистина е трагикомично… особено трагикомично е ако некој даде глас за вакви кандидати!

Само 🔟 е оригинална опција во својата суштина! Затоа избери 🔟 за да не се каеш за само неколку месеци подоцна!

–––––––––-

ФБ статус на Петар Богоjески, носител во ИЕ 1 од Македонски Концепт

ИНФО ЗА КОВИД-19 ВНИМАНИЕ! НЕ ШИРЕТЕ ЛАЖНИ ВЕСТИ! Драги сонародници, да не дозволиме коронавирусот да владее со нашите животи! Заштитете ги старите лица, избегнувајте ги социјалните контакти, мијте ги рацете, не паничете! Животот продолжува по коронавиросот!
loading...
Бесплатно преземање на содржини од Татковина е дозволено само во непосреден договор со редакцијата на Татковина, односно со одговорниот уредник. - дозволено е да се преземе најмногу 25 % од содржината на текстот – на крајот од преземениот текст, треба да се објави реченицата „Целиот текст прочитајте го тука“, а со зборот „тука“ да се поврзе (објави) линк до оригиналниот текст во Татковина. Секое целосно превземање ќе резултира со издадена фактура на име КОРИСТЕЊЕ НА СОДРЖИНА ОД ПОРТАЛОТ ТАТКОВИНА во износ од 10 000 денари. За прекршувања на овие услови, Татковина го овластува својот правен застапник да презема законски мерки спрема прекршителите.
Сподели на социјалните мрежи
  • gplus

TATKOVINA.INFO