Се поправа односот помеѓу 56-годишниот Бред Пит и 45-годишната Анџелина Џоли кои се разведоа пред четири години, пишува „Дејли мејл“.

Пит првпат по четири години е виден во близина на територијата на Анџелина. Тој бил во посета во нејзината вила вредна 24 милиони долари во Лос Анџелес во која живее со нејзините деца, 18-годишниот Mедокс кој моментално студира во Јужна Кореја, 16-годишниот Пакс и 15-годишната Захра, која ја посвоија и нивните биолошки деца 14-годишната Шајло и 11-годишните близнаци Вивиен и Нокс.

Бред пристигнал со мотор и проведе време со нив окулу 2 часа.

ИНФО ЗА КОВИД-19 ВНИМАНИЕ! НЕ ШИРЕТЕ ЛАЖНИ ВЕСТИ! Драги сонародници, да не дозволиме коронавирусот да владее со нашите животи! Заштитете ги старите лица, избегнувајте ги социјалните контакти, мијте ги рацете, не паничете! Животот продолжува по коронавиросот!
loading...
Бесплатно преземање на содржини од Татковина е дозволено само во непосреден договор со редакцијата на Татковина, односно со одговорниот уредник. - дозволено е да се преземе најмногу 25 % од содржината на текстот – на крајот од преземениот текст, треба да се објави реченицата „Целиот текст прочитајте го тука“, а со зборот „тука“ да се поврзе (објави) линк до оригиналниот текст во Татковина. Секое целосно превземање ќе резултира со издадена фактура на име КОРИСТЕЊЕ НА СОДРЖИНА ОД ПОРТАЛОТ ТАТКОВИНА во износ од 10 000 денари. За прекршувања на овие услови, Татковина го овластува својот правен застапник да презема законски мерки спрема прекршителите.
Сподели на социјалните мрежи
  • gplus

TATKOVINA.INFO