Се поправа односот помеѓу 56-годишниот Бред Пит и 45-годишната Анџелина Џоли кои се разведоа пред четири години, пишува „Дејли мејл“.

Пит првпат по четири години е виден во близина на територијата на Анџелина. Тој бил во посета во нејзината вила вредна 24 милиони долари во Лос Анџелес во која живее со нејзините деца, 18-годишниот Mедокс кој моментално студира во Јужна Кореја, 16-годишниот Пакс и 15-годишната Захра, која ја посвоија и нивните биолошки деца 14-годишната Шајло и 11-годишните близнаци Вивиен и Нокс.

Бред пристигнал со мотор и проведе време со нив окулу 2 часа.


Сподели на социјалните мрежи
  • gplus

TATKOVINA.INFO