„Убавата жена“ Џулија Робертс е на работ на разводот. Робертс доживува криза во нејзиниот семеен живот. Прославувајќи го својот 52-ти роденден, актерката и нејзиниот сопруг Дани Модер направија голем скандал пред сите гости, а од тогаш и двајцата се забележани во лошо расположение, пренесува National Enquirer.

Следната сцена, парот ја формираше на забавата по Оскарите. Модер се налутил на неговата сопруга поради милионерот Брус Бози, кого Робертс отворено бакнала на настанот. Во тој момент, папараците дури успеаја да ги фотографираат со своите фотоапарати.

Потоа, гостите беа сведоци на жестоки дискусии, за време на кои Дани се потсети на актерката сите нејзини незадоволства, акумулирани во текот на 18 години брак. Тој ја обвини дека таа го запоставувала семејството, флертувала со колегите не сакала да го спаси бракот.

Сега, фановите на парот можат само да шпекулираат дали Робертс и Модер ќе ја преживеат кризата во нивната врска.

ИНФО ЗА КОВИД-19 ВНИМАНИЕ! НЕ ШИРЕТЕ ЛАЖНИ ВЕСТИ! Драги сонародници, да не дозволиме коронавирусот да владее со нашите животи! Заштитете ги старите лица, избегнувајте ги социјалните контакти, мијте ги рацете, не паничете! Животот продолжува по коронавиросот!
loading...
Бесплатно преземање на содржини од Татковина е дозволено само во непосреден договор со редакцијата на Татковина, односно со одговорниот уредник. - дозволено е да се преземе најмногу 25 % од содржината на текстот – на крајот од преземениот текст, треба да се објави реченицата „Целиот текст прочитајте го тука“, а со зборот „тука“ да се поврзе (објави) линк до оригиналниот текст во Татковина. Секое целосно превземање ќе резултира со издадена фактура на име КОРИСТЕЊЕ НА СОДРЖИНА ОД ПОРТАЛОТ ТАТКОВИНА во износ од 10 000 денари. За прекршувања на овие услови, Татковина го овластува својот правен застапник да презема законски мерки спрема прекршителите.
Сподели на социјалните мрежи
  • gplus

TATKOVINA.INFO