Мирослав Ризински, заменик-претседател на Бугарски Културен Клуб-Скопје (БККС) во интервју со Илијан Василев во Bulgaria Analitica: Скриената слика зад „малиот Шенген“ на Западен Балкан:

 


Сподели на социјалните мрежи
  • gplus

TATKOVINA.INFO