Холивудскиот актер Ричард Гир кој во август наполни 70 години, повторно ќе стане татко. Неговата сопруга, Шпанката Алехандра Силва (36), е бремена со нивното второ дете, соопшти шпанскиот магазин „Ола!“. Бебето треба да се роди „следната пролет“.

Ричард Гир има син на возраст од 19 години, Хомер Џејмс Jигме Гир, со поранешната сопруга Кери Лоуел.

loading...
Бесплатно преземање на содржини од Татковина е дозволено само во непосреден договор со редакцијата на Татковина, односно со одговорниот уредник. - дозволено е да се преземе најмногу 25 % од содржината на текстот – на крајот од преземениот текст, треба да се објави реченицата „Целиот текст прочитајте го тука“, а со зборот „тука“ да се поврзе (објави) линк до оригиналниот текст во Татковина. Секое целосно превземање ќе резултира со издадена фактура на име КОРИСТЕЊЕ НА СОДРЖИНА ОД ПОРТАЛОТ ТАТКОВИНА во износ од 10 000 денари. За прекршувања на овие услови, Татковина го овластува својот правен застапник да презема законски мерки спрема прекршителите.
Сподели на социјалните мрежи
  • gplus

TATKOVINA.INFO