Најновиот филм на Тарантино, „Once Upon a Time in Hollywood“, доби нова реализација која е десетина минути подолга од оригиналната и има четири нови сцени.

Оригиналната верзија на филмот трае повеќе од четири часа, што значи дека има и други сцени што може да влезат во една од претстојните реализации.

Once Upon a Time in Hollywood е еден од најголемите филмски хитови од 2019 година, кој доби и позитивни и негативни прегледи од публиката.

Но, она што е сигурно е дека секој кастинг член има заработено повеќе од добри пари, а претпоставките се прават дека Леонардо Ди Каприо и Бред Пит се сериозни кандидати за Оскар.


Сподели на социјалните мрежи
  • gplus

TATKOVINA.INFO