Најновиот филм на Тарантино, „Once Upon a Time in Hollywood“, доби нова реализација која е десетина минути подолга од оригиналната и има четири нови сцени.

Оригиналната верзија на филмот трае повеќе од четири часа, што значи дека има и други сцени што може да влезат во една од претстојните реализации.

Once Upon a Time in Hollywood е еден од најголемите филмски хитови од 2019 година, кој доби и позитивни и негативни прегледи од публиката.

Но, она што е сигурно е дека секој кастинг член има заработено повеќе од добри пари, а претпоставките се прават дека Леонардо Ди Каприо и Бред Пит се сериозни кандидати за Оскар.

ИНФО ЗА КОВИД-19 ВНИМАНИЕ! НЕ ШИРЕТЕ ЛАЖНИ ВЕСТИ! Драги сонародници, да не дозволиме коронавирусот да владее со нашите животи! Заштитете ги старите лица, избегнувајте ги социјалните контакти, мијте ги рацете, не паничете! Животот продолжува по коронавиросот!
loading...
Бесплатно преземање на содржини од Татковина е дозволено само во непосреден договор со редакцијата на Татковина, односно со одговорниот уредник. - дозволено е да се преземе најмногу 25 % од содржината на текстот – на крајот од преземениот текст, треба да се објави реченицата „Целиот текст прочитајте го тука“, а со зборот „тука“ да се поврзе (објави) линк до оригиналниот текст во Татковина. Секое целосно превземање ќе резултира со издадена фактура на име КОРИСТЕЊЕ НА СОДРЖИНА ОД ПОРТАЛОТ ТАТКОВИНА во износ од 10 000 денари. За прекршувања на овие услови, Татковина го овластува својот правен застапник да презема законски мерки спрема прекршителите.
Сподели на социјалните мрежи
  • gplus

TATKOVINA.INFO