Модниот месец заврши, при што Париската модна недела е последната недела од септември. И овој пат не помина без инциденти.

Еден од нив е инцидентот што се случи со славниот пејач Џастин Тимберлејк (38), кој пристигна со својата сопруга Џесика Бил за шоуто „Луј Витон“.

Двајцата се држеа за рака додека папараците беа насекаде околу нив … И тогаш се случи малиот инцидент. Додека астин позирал пред Лувр, непознат маж го нападнал.

Човекот кој успеал да го прегази чуварот, скокнал и го зграпчил Џастин по нозете. Чуварите одговорија веднаш и тоа траеше само неколку секунди. На прв поглед, Џастин беше видно изненаден, но тоа не го вознемири парот, па тие продолжија да позираат пред новинарите со насмевка.

Сите што сакаат да ја потпомогнат дејноста на новинарскиот сајт ТАТКОВИНА како и отпочнувањето на заедничко онлајн предавање меѓу РС Македонија и Бугарија со тројца докажани новинари од двете држави може да го направат на платформата ХЕЛПКАРМА со кликнување овде
Сподели на социјалните мрежи
  • gplus

TATKOVINA.INFO