Модниот месец заврши, при што Париската модна недела е последната недела од септември. И овој пат не помина без инциденти.

Еден од нив е инцидентот што се случи со славниот пејач Џастин Тимберлејк (38), кој пристигна со својата сопруга Џесика Бил за шоуто „Луј Витон“.

Двајцата се држеа за рака додека папараците беа насекаде околу нив … И тогаш се случи малиот инцидент. Додека астин позирал пред Лувр, непознат маж го нападнал.

Човекот кој успеал да го прегази чуварот, скокнал и го зграпчил Џастин по нозете. Чуварите одговорија веднаш и тоа траеше само неколку секунди. На прв поглед, Џастин беше видно изненаден, но тоа не го вознемири парот, па тие продолжија да позираат пред новинарите со насмевка.

ИНФО ЗА КОВИД-19 ВНИМАНИЕ! НЕ ШИРЕТЕ ЛАЖНИ ВЕСТИ! Драги сонародници, да не дозволиме коронавирусот да владее со нашите животи! Заштитете ги старите лица, избегнувајте ги социјалните контакти, мијте ги рацете, не паничете! Животот продолжува по коронавиросот!
loading...
Бесплатно преземање на содржини од Татковина е дозволено само во непосреден договор со редакцијата на Татковина, односно со одговорниот уредник. - дозволено е да се преземе најмногу 25 % од содржината на текстот – на крајот од преземениот текст, треба да се објави реченицата „Целиот текст прочитајте го тука“, а со зборот „тука“ да се поврзе (објави) линк до оригиналниот текст во Татковина. Секое целосно превземање ќе резултира со издадена фактура на име КОРИСТЕЊЕ НА СОДРЖИНА ОД ПОРТАЛОТ ТАТКОВИНА во износ од 10 000 денари. За прекршувања на овие услови, Татковина го овластува својот правен застапник да презема законски мерки спрема прекршителите.
Сподели на социјалните мрежи
  • gplus

TATKOVINA.INFO