Германскиот модел Хајди Клум се сврши со 17-години по-младиот Том Каулиц во тајна церемонија на 22 февруари годинава.

Супермоделот објави видео на Инстаграм во кое се обидува да постави пар розовобели тесни панталони од новата колекција во чест на нејзините следбеници.

Германската манекенка, која сега има 46 години, на шега забележува дека во својот меден месец јадела премногу тестенини, па затоа е многу тешко за неа да влезе во новата линија на облека на нејзината блогерка Кирара Ферагни.

loading...
Бесплатно преземање на содржини од Татковина е дозволено само во непосреден договор со редакцијата на Татковина, односно со одговорниот уредник. - дозволено е да се преземе најмногу 25 % од содржината на текстот – на крајот од преземениот текст, треба да се објави реченицата „Целиот текст прочитајте го тука“, а со зборот „тука“ да се поврзе (објави) линк до оригиналниот текст во Татковина. Секое целосно превземање ќе резултира со издадена фактура на име КОРИСТЕЊЕ НА СОДРЖИНА ОД ПОРТАЛОТ ТАТКОВИНА во износ од 10 000 денари. За прекршувања на овие услови, Татковина го овластува својот правен застапник да презема законски мерки спрема прекршителите.
Сподели на социјалните мрежи
  • gplus

TATKOVINA.INFO