Богатата американска наследничка, која пред повеќе од една деценија беше во центарот на медиумските скандали и водеше популарно реално шоу пред Кардашијан да ја замени, реши да се врати во семејниот бизнис.

Познатата актерка и модел Парис Хилтон сака да купи мало планинско одморалиште во живописната југозападна Украина за да биде домаќин на конкурс за убавина таму, пренесе Спутник.

Комплексот вклучува не само луксузен хотел, туку и центар за забава, како и еко-парк и минерални извори.

loading...
Бесплатно преземање на содржини од Татковина е дозволено само во непосреден договор со редакцијата на Татковина, односно со одговорниот уредник. - дозволено е да се преземе најмногу 25 % од содржината на текстот – на крајот од преземениот текст, треба да се објави реченицата „Целиот текст прочитајте го тука“, а со зборот „тука“ да се поврзе (објави) линк до оригиналниот текст во Татковина. Секое целосно превземање ќе резултира со издадена фактура на име КОРИСТЕЊЕ НА СОДРЖИНА ОД ПОРТАЛОТ ТАТКОВИНА во износ од 10 000 денари. За прекршувања на овие услови, Татковина го овластува својот правен застапник да презема законски мерки спрема прекршителите.
Сподели на социјалните мрежи
  • gplus

TATKOVINA.INFO