Дејвид и Викторија Бекам отпразнуваа 21 години од свршувачката додека се на одмор во Њујорк, соопшти „Дејли мејл“. Модниот дизајнер и поранешен фудбалер ја искористија оваа можност, споделувајќи фотографии од среќниот настан во Инстаграм. На фотографијата снимена во јануари 1998 година, Викторија позира со огромен дијамантски прстен во прегратките на нејзиниот свршеник. Двојката склучи брак една година подоцна на величествената церемонија во замокот Лутрелстаун во Даблин.

loading...
Сподели на социјалните мрежи
  • gplus

TATKOVINA.INFO