Дејвид и Викторија Бекам отпразнуваа 21 години од свршувачката додека се на одмор во Њујорк, соопшти „Дејли мејл“. Модниот дизајнер и поранешен фудбалер ја искористија оваа можност, споделувајќи фотографии од среќниот настан во Инстаграм. На фотографијата снимена во јануари 1998 година, Викторија позира со огромен дијамантски прстен во прегратките на нејзиниот свршеник. Двојката склучи брак една година подоцна на величествената церемонија во замокот Лутрелстаун во Даблин.

loading...
Бесплатно преземање на содржини од Татковина е дозволено само во непосреден договор со редакцијата на Татковина, односно со одговорниот уредник. - дозволено е да се преземе најмногу 25 % од содржината на текстот – на крајот од преземениот текст, треба да се објави реченицата „Целиот текст прочитајте го тука“, а со зборот „тука“ да се поврзе (објави) линк до оригиналниот текст во Татковина. Секое целосно превземање ќе резултира со издадена фактура на име КОРИСТЕЊЕ НА СОДРЖИНА ОД ПОРТАЛОТ ТАТКОВИНА во износ од 10 000 денари. За прекршувања на овие услови, Татковина го овластува својот правен застапник да презема законски мерки спрема прекршителите.
Сподели на социјалните мрежи
  • gplus

TATKOVINA.INFO