Зајакнување на деловните односи меѓу Бугарија и Македонија. Улогата на Бугарија за иднината на Македонија. Разговор во студиото на ТВ Европа со Владимир Владимиров – заменик-претседател на Бугарско-Македонски Бизнис Клуб (БМБК).

loading...
Сподели на социјалните мрежи
  • gplus

TATKOVINA.INFO