Интервју во шоуто „Еден на еден“ со актерката од Република Бугарија, Јана Маринова за новата, трета сезона на македонската серија Преспав. Во оваа сезона таа е во една од главните улоги.

Можете да ја погледнете серијата тука.

 

 

loading...
Сподели на социјалните мрежи
  • gplus

TATKOVINA.INFO