Иако разводот со нејзиниот поранешен сопруг Бред Пит сеуште не е завршен, Анџелина Џоли почна да се среќава со колега со кого одамна се пријатели. Станува збор за познатиот актер Џаред Лето (46).

Неименуваните извори им рекоа на американските таблоиди дека во последно време често се заедно, но причината за ова може да биде дека Џаред и нуди улога на Анџелина во нејзиниот нов филм.

Многу фанови коментираат дека ако ова е вистина, тоа само покажува каков тип мажи и се допаѓаат актерката, бидејќи Џаред во многу нешта наликува на Бред.

loading...
Сподели на социјалните мрежи
  • gplus

TATKOVINA.INFO