„Бојкотирам уставни измени“- Под ова мото, денес во 18 часот се одржува протест пред македонското Собрание.

На видеото во живо на Фејсбук се појави скандирање „Србија!“ и со тројниот српски симбол.

ТАТКОВИНА ќе го објави делот од видеото штом дојде до него.

loading...
Сподели на социјалните мрежи
  • gplus

TATKOVINA.INFO