Пејачот Џастин Тимберлејк откри на социјалните мрежи дека внимателно работи на нова книга „Hindsight“, публикувајќи снимка на која пишува на лаптоп.

Тимберлејк посочи дека книгата ќе излезе на 30 октомври и во неа има бројни анегдоти и интересни настани од животот и кариерата. Книгата ќе содржи голем број на необјавени фотографии од неговата лична архива.

Поддршка за својот нов проект Тимберлејк добил од својата сопруга Џесика Бил која го го предизвика пространството со пикантен коментар под снимката на нејзиниот сопруг.

„Мојот писател во акција. Секогаш ме плашел неговиот голем … мозок „, напиша шеговито Џесика.

Џастин Тимберлејк и Џесика Биел се заедно 11 години и се во брак веќе 6 години.

loading...
Сподели на социјалните мрежи
  • gplus

TATKOVINA.INFO