Анџелина Џоли признава дека е во тешка година поради нејзината одвоеност од нејзиниот сопруг, Бред Пит, и дека не й се допаѓа животот на осамена жена. Во интервју за Sunday Telegraph, таа откри дека морала да се справи со многу тешкотии во последните 12 месеци, вклучувајќи ги и оние од здравствена природа.

„Не сакам да бидам сама. Ова не е нешто што го сакав. Нема ништо добро во тоа, тешко е“, изјави за весникот актерката.

„Емотивно тоа беше многу тешка година за мене и имав некои други здравствени проблеми“, рече Џоли, според која човек треба да се смее дури и во најтешките моменти од неговиот живот.


Сподели на социјалните мрежи
  • gplus

TATKOVINA.INFO