Екипата на ТАТКОВИНА jа споделува со вас атмосферата во Струмица после завршувањето на изборниот процес . Се извинуваме за евентуалните технички проблеми ( видеото не е монтирано ).

 

видео: Peter John Bosse за ТАТКОВИНА

Сите што сакаат да ја потпомогнат дејноста на новинарскиот сајт ТАТКОВИНА како и отпочнувањето на заедничко онлајн предавање меѓу РС Македонија и Бугарија со тројца докажани новинари од двете држави може да го направат на платформата ХЕЛПКАРМА со кликнување овде
Сподели на социјалните мрежи
  • gplus

TATKOVINA.INFO