Интервју на носителот на кадидатската листа за пратеници на СДСМ и коалицијата во ИЕ 2 Оливер Спасовски за емисијата Арена на телевизија Шења


Сподели на социјалните мрежи
  • gplus

TATKOVINA.INFO