Интервју за ТАТКОВИНА ТВ на Красимир Каракачанов , потпретседател на Народното собрание на Република Бугарија на чествувањето во Смилево по повод 113 години од Илинденско-Преображенското востание организирано од БККС


Сподели на социјалните мрежи
  • gplus

TATKOVINA.INFO